U vindt de Sushi Time vestigingen momenteel in 9 steden. Naast de 9 vestigingen produceert Sushi Time haar sushi centraal vanuit haar centrale keuken in  Amstelveen. Als één van de vestigingen niet bij je in de buurt bezorgt, bel ons hoofdkantoor (020-4080306) dan en informeer naar de mogelijkheden, want veelal kunnen we vanuit de centrale keuken wel aanleveren als we dit tijdig weten. Hieronder vind je beperkte gegevens per vestiging, voor meer informatie kijk op de vestigingspagina

Sushi Time Amersfoort

Leusderweg 222
T 033-752 2877
E amersfoort@sushitime.nl

Overige informatie

Sushi Time Amstelveen (Stadshart)

Binnenhof 6a
T 020-737279,
amstelveen@sushitime.nl

Overige informatie

Amstelveen (Centrale keuken)

Schweitzerlaan 74
T 020-4080306
Centrale keuken,
e.info@sushitime.nl

meer informatie

 

Amsterdam (World Trade Center WTC)

Strawinskylaan 85
T 020-5753200
e. wtc@sushitime.nl

Overige informatie

Baarn

Nieuw Baarnstraat 35
T 035-5448964
baarn@sushitime.nl

Overige informatie

Den Haag

Anna van Buerenplein 12
T 070-8873782
denhaag@sushitime.nl

Overige informatie

Haarlem

Kruisweg 44 zw
T 023-5319126
haarlem@sushitime.nl

Overige informatie

Hilversum

Havenstraat 14a
1211 KL Hilversum
T 035-6312017
hilversum@sushitime.nl

Overige informatie

Leiden

Botermarkt 5
T 071-3016204
leiden@sushitime.nl

Overige informatie

Utrecht

Lange Jansstraat 2
T 030-2218385
utrecht@sushitime.nl

Overige informatie

Share This

RESERVEER BIJ WTC

T. 020-575 3200 | Strawinskylaan 85 | 1077 XW Amsterdam
wtc@sushitime.nl

 

Naam (verplicht)

Email (verplicht)

Aantal personen

 Aan een tafel
 Aan de lopende band

You have Successfully Subscribed!