Sushi bestellen met de Feestdagen

Op 24, 25, 26 en 31 december krijg je een GRATIS sushi rol bij een order van minimaal € 40,-

KIES EEN VESTIGING EN BESTEL

BESTEL SUSHI VOOR DE FEESTDAGEN 24, 25, 26 & 31 DECEMBER

Gratis Crunchy Crab Deluxe rol t.w.v. € 12,75 bij elke order van minimaal € 40,-

Bij de feestdagen hoort natuurlijk sushi!

Tijdens de feestdagen op Kerstavond, de Kerstdagen of met Oudejaarsavond is het heel lekker om sushi te eten. Helaas hebben we wederom te maken met Corona restricties, maar ook dan kan je de feestdagen toch leuk vieren, al is het in een klein gezelschap in de vertrouwde omgeving van je eigen huis.

Bestel alvast vooraf voor de 4 genoemde data (24, 25, 26 en 31 december 2021) en je ontvangt bij elke order van minimaal €40,- een gratis Crunchy Crab Deluxe rol. Gebruik de code GRCCR21 en bestel de Crunchy Crab Deluxe rol. Na het invullen van de actiecode wordt deze rol als gratis verwerkt in de webshop.

Onder alle bestellers voor de kerst verloten we per vestiging 5 Sushi Kerstballen. Super leuk kadootje voor de écht Sushi-Lover… Dus bestel snel en maak kans op deze leuke Sushi Kerstballen.

kerstbal sushi nigiri zalm

 

Insta-button

Volg ons op Instagram @SushiTimeNederland en wij zouden het leuk vinden als je ons vermeld in je post of stories.
VOLG ONS OP INSTAGRAM

Sushi halen en overwerken

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang een unieke code met 15% korting op je volgende bestelling
INSCHRIJVEN

Wat zijn de spelregels voor het krijgen van de gratis sushi rol?

  1. Je dient online een bestelling te plaatsen van minimaal 40€ exclusief de gratis rol.
  2. Bestel via de knoppen per vestiging op deze pagina, bij voorkeur 1 dag voor afhalen.
  3. Stop ook de Crunchy Crab Deluxe rol in je winkelmandje
  4. Vul de kortingscode GRCCR21 bij de webshop in bij het betalingsoverzicht.
  5. De code geeft recht op de Crunchy Crab Deluxe rol gratis.
  6. Deze korting is niet geldig in combinatie met andere acties.

All I want for Christmas is ….. Sushi Time!

 

Aalsmeer

24 december 16:00 – 20:00 u
25 december  16:00 – 20:00 u
26 december  16:00 – 20:00 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 16:00 – 21:00 u
aalsmeer@sushitime.nl

Amersfoort

24 december 16:00 – 20:00 u
25 december  14:00 – 16:00 u*
26 december  gesloten
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari gesloten
amersfoort@sushitime.nl

Amstelveen (Stadshart)

24 december 10:00 – 17:00 u
25 december  gesloten
26 december  12:00 – 17:30 u
31 december 10:00 – 17:30 u
01 januari  gesloten
amstelveen@sushitime.nl

Amstelveen (Westwijk)

24 december 12:00 – 20:00 u
25 december 12:00 – 14:00 u *
26 december 12:00 – 14:00 u *
31 december 12:00 – 19:00 u *
01 januari 16:00 – 21:00 u
westwijk@sushitime.nl

Baarn

24 december 16:00 – 21:00 u
25 december  16:00 – 19:00 u *
26 december  16:00 – 19:00 u *
31 december 16:00 – 21:00 u
01 januari 16:00 – 21:00 u
baarn@sushitime.nl

Den Haag

24 december 16:00 – 22:45 u
25 december 16:00 – 22:45 u
26 december 16:00 – 22:45 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 17:00 – 22:00 u
denhaag@sushitime.nl

Driebergen

24 december 16:00 – 24:00 u
25 december 16:00 – 24:00 u
26 december  16:00 – 24:00 u
31 december 15:00 – 20:00 u
01 januari  12:00 – 24:00 u
driebergen@sushitime.nl

Haarlem

24 december 15:00 – 22:00 u
25 december gesloten
26 december 15:00 – 22:00 u
31 december 15:00 – 20:00 u
01 januari 15:00 – 22:00 u
haarlem@sushitime.nl

Hilversum

24 december 15:00 – 24:00 u
25 december 15:00 – 24:00 u
26 december 15:00 – 24:00 u
31 december 15:00 – 22:00 u
01 januari 15:00 – 24:00 u
hilversum@sushitime.nl

Hillegom

24 december 16:00 – 20:00 u
25 december  16:00 – 20:00 u
26 december  16:00 – 20:00 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 16:00 – 20:00 u
hillegom@sushitime.nl

Leiden

24 december 15:00 – 21:00 u
25 december  16:00 – 24:00 u
26 december  16:00 – 24:00 u
31 december 14:00 – 20:30 u
01 januari  14:00 – 21:00 u
leiden@sushitime.nl

Nieuwegein

24 december 16:00 – 22:00 u
25 december  16:00 – 22:00 u
26 december  16:00 – 22:00 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 16:00 – 22:00 u
nieuwegein@sushitime.nl

Nijkerk

24 december 16:00 – 22:00 u
25 december 16:00 – 22:00 u
26 december 16:00 – 22:00 u
31 december 15:00 – 20:00 u
01 januari 16:00 – 22:00 u
nijkerk@sushitime.nl

Purmerend

24 december 16:00 – 22:00 u
25 december  16:00 – 22:00 u
26 december  16:00 – 22:00 u
31 december 16:00 – 22:00 u
01 januari 16:00 – 22:00 u
purmerend@sushitime.nl

Tiel

24 december 16:00 – 22:00 u
25 december 16:00 – 22:00 u
26 december 16:00 – 22:00 u
31 december 16:00 – 19:00 u
01 januari 16:00 – 22:00 u
tiel@sushitime.nl

Utrecht

24 december 16:00 – 20:00 u
25 december 16:00 – 20:00 u
26 december 16:00 – 20:00 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 16:00 – 20:00 u
utrecht@sushitime.nl

Wijk bij Duurstede

24 december 16:00 – 21:00 u
25 december 16:00 – 21:00 u
26 december 16:00 – 21:00 u
31 december 16:00 – 20:00 u
01 januari 12:00 – 21:00 u
wijkbijduurstede@sushitime.nl

Wilnis

24 december 16:00 – 22:00 u
25 december 16:00 – 22:00 u
26 december 16:00 – 22:00 u
31 december 16:00 – 22:00 u
01 januari 16:00 – 22:00 u
wilnis@sushitime.nl

Woerden

24 december 14:00 – 21:55 u
25 december 14:00 – 21:55 u
26 december 14:00 – 21:55 u
31 december 14:00 – 21:55 u
01 januari 14:00 – 21:55 u
woerden@sushitime.nl

Wij wensen u hele fijne feestdagen en een smakelijk 2022!

Sushi met de Feestdagen

* Op deze dagen kun je alléén afhalen bij deze vestigingen. We bezorgen dan niet.

Sushi halen en overwerken

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang een unieke code met 15% korting op je volgende bestelling
INSCHRIJVEN

Wat zijn de spelregels voor het krijgen van de gratis sushi rol?

  1. Je dient online een bestelling te plaatsen van minimaal 40€ exclusief de gratis rol.
  2. Bestel via de knoppen per vestiging op deze pagina, bij voorkeur 1 dag voor afhalen.
  3. Stop ook de Crunchy Crab Deluxe rol in je winkelmandje
  4. Vul de kortingscode GRCCR21 bij de webshop in bij het betalingsoverzicht.
  5. De code geeft recht op de Crunchy Crab Deluxe rol gratis.
  6. Deze korting is niet geldig in combinatie met andere acties.

All I want for Christmas is ….. Sushi Time!