Over ons

Sushi Time is in 2001 van start gegaan met een restaurant in het WTC. Het bedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een bedrijf met een centrale productiekeuken in Uithoorn, een catering tak en diverse winkels in o.a. Aalsmeer, Amstelveen Westwijk, Amersfoort, Baarn, Bussum, De Bilt, Hilversum, Tiel, Utrecht, Weesp, Wilnis en Woerden. Er zijn een hoop tevreden klanten die onze sushi in het assortiment hebben opgenomen. U kunt binnen Sushi Time contact krijgen met:

DIRECTIE / FRANCHISEGEVER

Sako Hopstakensako@sushitime.nl
Frank Krapelsfrank@sushitime.nl

ALGEMEEN

Onder leiding van:
Centrale keukenWendy Berrens -Kooijmankeuken@sushitime.nl
FranchiseCleo Stroebelcleo@sushitime.nl
WorkshopsSilvia van Zomerenworkshop@sushitime.nl
 AdministratieSilvia van Zomerenadministratie@sushitime.nl

FRANCHISE VESTIGINGEN

Aalsmeeraalsmeer@sushitime.nl
Amersfoortamersfoort@sushitime.nl
Amstelveen Westwijkwestwijk@sushitime.nl
Baarnbaarn@sushitime.nl
Bussumbussum@sushitime.nl
De Biltdebilt@sushitime.nl
Hilversumhilversum@sushitime.nl
Tieltiel@sushitime.nl
Utrechtutrecht@sushitime.nl
Weespweesp@sushitime.nl
Wilniswilnis@sushitime.nl
Woerdenwoerden@sushitime.nl

BEDRIJFSGEGEVENS

Sushi Time Catering B.V. (Voor de Algemene voorwaarden klik hier) K.v.K. Amsterdam 34.32.23.95 | BTW NL8155.00.142.B01 |  IBAN: NL47INGB0654224307 | BIC: INGBNL2A Sushi Time B.V. K.v.K. Amsterdam 34.24.37.15 | BTW NL8203.01.656.B01 | IBAN: NL72INGB0654261008| BIC: INGBNL2A