U vindt de Sushi Time vestigingen momenteel in 9 steden. Naast de 10 vestigingen produceert Sushi Time haar sushi centraal vanuit haar centrale keuken in Amstelveen. Als één van de vestigingen niet bij je in de buurt bezorgt, neem dan contact op met ons hoofdkantoor (020-4080306) en informeer naar de mogelijkheden. Veelal kunnen we vanuit de centrale keuken wel aanleveren als we dit tijdig weten. Hieronder vind je beperkte gegevens per vestiging, voor meer informatie kijk op de vestigingspagina

U vindt de Sushi Time vestigingen momenteel in 9 steden. In Amstelveen bevindt zich onze Centrale Keuken, waarvandaan wij dagelijks onze 10 vestigingen beleveren met verse rijst en ingrediënten, zodat de kwaliteit contant is en overal hetzelfde. Bezorgen wij niet in jouw postcode gebied, maar wil je vooraf bestellen? Neem dan contact op met ons hoofdkantoor (020-4080306) en informeer naar de mogelijkheden. Veelal kunnen we vanuit de centrale keuken wel aanleveren als we dit tijdig weten. Hieronder vind je beperkte gegevens per vestiging, voor meer informatie kijk op de vestigingspagina

Sushi Time Amersfoort

Leusderweg 222
3817 KG Amersfoort
033-752 2877
amersfoort@sushitime.nl

Overige informatie

Amstelveen (Stadshart)

Binnenhof 6a
1181 ZG Amstelveen
020-7372790
amstelveen@sushitime.nl

Overige informatie

Westwijk (Amstelveen)

Westwijkplein 5
1187 LS Amstelveen
020-8540302
westwijk@sushitime.nl

Overige informatie

Centrale keuken

Schweitzerlaan 74
1187 JD Amstelveen
020-4080306
info@sushitime.nl

meer informatie

Amsterdam (WTC Zuidas)

Strawinskylaan 85
1077 XW Amsterdam
020-5753200
wtc@sushitime.nl

Overige informatie

Baarn

Nieuw Baarnstraat 35
3743 BN Baarn
035-5448964
baarn@sushitime.nl

Overige informatie

Den Haag (New Babylon)

Anna van Buerenplein 12
2595 DA Den Haag
070-8873782
denhaag@sushitime.nl

Overige informatie

Haarlem

Kruisweg 44 zw
2011 LD Haarlem
023-5319126
haarlem@sushitime.nl

Overige informatie

Hilversum

Havenstraat 14a
1211 KL Hilversum
T 035-6312017
hilversum@sushitime.nl

Overige informatie

Leiden

Botermarkt 5
2311 EM Leiden
T 071-3016204
leiden@sushitime.nl

Overige informatie

Utrecht

Lange Jansstraat 2
3512 BB Utrecht
030-2218385
utrecht@sushitime.nl

Overige informatie

RESERVEER BIJ WTC

T. 020-575 3200 | Strawinskylaan 85 | 1077 XW Amsterdam
wtc@sushitime.nl

 

Naam (verplicht)

Email (verplicht)

Aantal personen

 Aan een tafel
 Aan de lopende band

You have Successfully Subscribed!