Sushi Time vestigingen

Sushi Time vindt u inmiddels in diverse plaatsen, in totaal hebben we momenteel 20 vestigingen (en er zijn een aantal winkels in aanbouw en er volgen er snel meer). Zo zijn er 3 Sushi Time restaurants in Nederland te vinden in WTC Amsterdam (helaas tijdelijk gesloten), Stadshart Amstelveen en New Babylon Den Haag. Daarnaast kun je in alle winkels afhalen en ze bezorgen ook allemaal. Benieuwd naar wat Sushi Time allemaal te bieden heeft? Kom dan gerust een keer langs in één van onze winkels! Klik hieronder op de vestiging om op de pagina van de vestiging te komen.

Assortiment

In alle vestigingen kun je terecht om de lekkerste sushi en more af te halen. Maar al onze winkels bezorgen ook. Tevens kun je in de 3 restaurants plaatsnemen aan een lopende band waar al onze sushi ronddraait. Hoewel de menukaart hier dus ronddraait, vindt u hier alvast de menukaart online zodat u een indruk krijgt van wat we allemaal zoals serveren.

Aalsmeer

Weteringstraat 1
0297-548184
aalsmeer@sushitime.nl

Amersfoort

Leusderweg 222
033-752 2877
amersfoort@sushitime.nl

Amstelveen (Stadshart)

Binnenhof 6a
020-7372790
amstelveen@sushitime.nl

Amstelveen (Westwijk)

Westwijkplein 5
020-8540302
westwijk@sushitime.nl

Barendrecht “OPEN SOON”

Het Vlak 13
Tel nummer nog niet bekend
barendrecht@sushitime.nl

Bussum “OPEN SOON”

Sint Vitusstraat 23-25
035 691 9796
bussum@sushitime.nl

Den Haag (New Babylon)

Anna van Buerenplein 12
070-8873782
denhaag@sushitime.nl

Driebergen

Traay 93
0343-702556
driebergen@sushitime.nl

Gorinchem

Helaas is deze vestiging
tot nader order gesloten
gorinchem@sushitime.nl

Haarlem

Kruisweg 44 zw
023-5319126
haarlem@sushitime.nl

Hilversum

Havenstraat 14a
T 035-6312017
hilversum@sushitime.nl

Hillegom

Henri Dunantplein 83
T 0252-349574
hillegom@sushitime.nl

Leerdam “OPEN SOON”

Hoogstraat 66
T Nog niet bekend
leerdam@sushitime.nl

Leiden

Botermarkt 5
T 071-3016204
leiden@sushitime.nl

Nijkerk

Kolkstraat 11a
033-8443782
nijkerk@sushitime.nl

Nieuwegein

Weverstedehof 7a
030-2690188
nieuwegein@sushitime.nl

Purmerend

Westerstraat 130
0299-842934
purmerend@sushitime.nl

Tiel

Sint Agnietenstraat 32
T 0344-225006
tiel@sushitime.nl

Utrecht

Lange Jansstraat 2
030-2218385
utrecht@sushitime.nl

Weesp “OPEN SOON”

Edu Perronstraat 24
T nog onbekend

Wijk Bij Duurstede

Veldpoortstraat 17A
T 0343-785649
wijkbijduurstede@sushitime.nl

Wilnis (de Ronde Venen)

Dorpstraat 35
T 0297-776254
wilnis@sushitime.nl

Woerden

Voorstraat 68
T 0348-748305
woerden@sushitime.nl

Centrale keuken

Schweitzerlaan 74
020-4080306
info@sushitime.nl

RESERVEER BIJ WTC

T. 020-575 3200 | Strawinskylaan 85 | 1077 XW Amsterdam
wtc@sushitime.nl

 

Naam (verplicht)

Email (verplicht)

Aantal personen

 Aan een tafel
 Aan de lopende band

You have Successfully Subscribed!